Heger Huck 1.B třída, sk. A - 12. kolo, sobota 24.10.2015 od 14:30 hodin

Rohovládova Bělá – Cerekvice 4:0

Na začátku skončil oblouček Starého na břevnu Kusého svatyně, jinak se hrál vcelku vyrovnaný fotbal bez větších šancí. Domácí šli do vedení se štěstím, střela Starého z vápna byla tečována mimo dosah Kusého. Zkraje druhé půle hosté přidali na aktivitě, tu ale uťala 55. minuta, kdy mizerně rozehráli roh a soupeř z rychlého kontru zvýšil na 2:0. O chvilku později navíc přidal třetí branku nepokrytý Jelínek a o výsledku tím bylo rozhodnuto. Domácí si závěr kontrolovali a po vydařené akci svoji výhru ještě vylepšili.

Branky: Starý 2, Jelínek, Tomič. Rozhodčí: Scheib. Poločas: 1:0.Cerekvice nad Loučnou: M. Kusý – Kříž, M. Šeda, J. Kusý, Růžek, Hovorka (46. Žukovský), R. Pražák (36. Uher), Kysilka, Lorenc, P. Malý, Lebeda.

Zdroj: Svitavský deník

Další článek o utkání Rohovládova Bělá - Cerekvice, včetně ohlasů z utkání, poskytuje web Fotbalunas.cz (odkaz k článku zde)

Heger Huck 1.B třída, sk. A - 9. kolo, sobota 3.10.2015 od 16:00 hodin

Cerekvice – Choltice 2:1

Po vyrovnaném úvodu se v 19. minutě prosadil po rohu hlavou R. Šeda a domácí vedli. Týž hráč mohl po centrech Brychty i zvýšit, ale nejprve rozvlnil síť z ofsajdu a poté nechal vyniknout gólmana. Závěr poločasu patřil hostům, ale bez výraznější šance. Do druhé půle oživili domácí hru střídáním, jenže v 66. minutě o vedení přišli. Chudomela sice nejdříve vychytal Kusý, ale po následném rohu si nešťastně srazil balon do vlastní branky. Po vyrovnání na 1:1 byli hosté lepší, ovšem v 80. minutě padla „branka tisíciletí". Hovorka z přímého kopu z pětatřiceti metrů vymetl šibenici a rozhodl – 2:1. Utkání by více slušela remíza, hosté odehráli u Loučné kvalitní utkání. Domácí Slavoj však byl šťastnější.

Branky: R. Šeda, Hovorka – vlastní. Rozhodčí: Smola. Poločas: 1:0.Cerekvice nad Loučnou: Kusý – O. Jetmar, Kříž, Pachta (50. V. Jetmar), Vostrčil (90. Lorenc), Žukovský (46. Lebeda), R. Pražák, Hovorka, Brychta, R. Šeda (73. P. Malý), Uher (46. F. Pražák).

Další článek o utkání Cerekvice - Choltice, včetně ohlasů z utkání, poskytuje web Fotbalunas.cz (odkaz k článku zde)

Heger Huck 1.B třída, sk. A - 8. kolo, neděle 27.9.2015 od 16:30 hodin

Řečany – Cerekvice 2:2 (PK 3:4)

Slavoj vydoloval dva body ze zápasu, který rozehrál špatně. V 10. minutě rozehráli domácí roh a Kobera s přispěním teče otevřel účet. Ještě veseleji bylo v jeho týmu ve 32. minutě. Chára nasměroval míč před branku a Moravec se trefil „z první". Jenže hosté záhy reagovali a po rohovém kopu se prosadil hlavou Pachta. Po hodině hry získali Cerekvičtí míč u rohového praporku a Uher zpětnou přihrávku zužitkoval – 2:2. Rozhodnout mohl domácí Hostinský, jenže nedal penaltu a v této disciplíně pak domácí hrající v deseti neuspěli ani v rozstřelu.

Branky: Kobera, Moravec – Pachta, Uher. Rozhodčí: Zavřel. ČK: 1:0 (Moravec). Poločas: 2:1. Cerekvice nad Loučnou: Kusý – M. Šeda, Pachta, Kříž, O. Jetmar, Žukovský (72. Oliva), Hovorka, R. Pražák, Brychta, P. Malý (55. Uher), R. Šeda.

Další článek o utkání Řečany - Cerekvice, včetně ohlasů z utkání, poskytuje web Fotbalunas.cz (odkaz k článku zde)

Heger Huck 1.B třída, sk. A - 7. kolo, sobota 19.9.2015 od 16:30 hodin

Cerekvice – Sezemice 2:0

Do utkání vstoupil lépe Slavoj, když soupeře mačkal, měl častěji míč na kopačkách, ale nedokázal využít velkých šancí, jako tomu bylo v případech R. Šedy a Hovorky. Na druhé straně se dostali do gólovky i hosté, proti byl ovšem vynikající zákrok brankáře Kusého. Ve 35. minutě zahrával standardku Lorenc a ve vápně se nejlépe orientoval M. Šeda – 1:0. Ve druhé půli se obrázek hry změnil. Hosté začali tlačit, naopak hráči Slavoje nedokázali podržet balon, z čehož pramenil sílící nápor a tím pádem i velké možnosti Sezemic, při nichž se výbornými zákroky vytáhl Kusý. Rozhodnout mohl po přihrávce Brychty R. Šeda, jenže loženku neproměnil. Až v 75. minutě se z brejkové situace řítil sám na brankáře Hovorka a po kličce podtrhl konečný výsledek – 2:0.

Branky: M. Šeda, Hovorka. Rozhodčí: Nováková. Poločas: 1:0.Cerekvice nad Loučnou: Kusý – Kříž, Pachta, M. Šeda, O. Jetmar, Růžek, R. Pražák, Lorenc (40. V. Jetmar, 83. Vostrčil), Hovorka, Brychta (87. F. Pražák), R. Šeda (75. Teplý).

Další článek o utkání Cerekvice - Sezemice, včetně ohlasů z utkání, poskytuje web Fotbalunas.cz (odkaz k článku zde)

Heger Huck 1.B třída, sk. A - 6. kolo, sobota 12.9.2015 od 17:00 hodin

Dobříkov – Cerekvice 2:1

V bojovném a málo pohledném střetnutí byli hosté od začátku favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Hráli velice odhodlaně, nepouštěli rivala do kombinace a hrozili z brejků. Svůj dobrý výkon podpořili i úvodní brankou, když po akci Růžka a jeho přesné nahrávce se střelou „z první" prosadil F. Pražák a hosté od 32. minuty vedli. Ve druhé půli se hra domácích zlepšila a po deseti minutách vyrovnali po rohu, kdy na zadní tyči zůstal nepokrytý Jandera – 1:1. Duel se poté přitvrdil, což poněkud nezvládal rozhodčí a právě jeho verdikt nakonec v 86. minutě tuto bitvu rozhodl. K veliké nelibosti Cerekvických totiž proti nim nařídil pokutový kop, Klapal jej bezpečně proměnil a určil konečné skóre na 2:1 pro domácí.

Branky: Jandera, Klapal (PK) – F. Pražák. Rozhodčí: Jansa. Poločas: 0:1.Cerekvice nad Loučnou: Kuta – Kříž, Kučera, Pachta, Jetmar, Růžek, F. Pražák (33. Brychta), R. Pražák (76. Oliva), Lorenc (54. Žukovský), Kysilka (69. R. Šeda), Vostrčil.

Další článek o utkání Dobříkov - Cerekvice, včetně ohlasů z utkání, poskytuje web Fotbalunas.cz (odkaz k článku zde)

Heger Huck 1.B třída, sk. A - 5. kolo, sobota 5.9.2015 od 17:00 hodin

Cerekvice – Horní Ředice 2:3

Hosté se ujali vedení hned po třiceti vteřinách utkání, kdy z ofsajdové pozice šel Dědič sám na brankáře a proměnil – 1:0. Domácím se podařilo rychle vyrovnat Malým, jenomže šancí si poté příliš nevytvářeli. To samé platilo o soupeři, ten si do přestávky vytvořil snad dvě příležitosti po chybách domácích a chladnokrevně je zužitkoval. Do druhé půle vstoupil Slavoj lépe, leč branka ne a ne přijít. Po vyloučení hostujícího Drábka se z tlaku prosadil Kysilka, ovšem utkání nabralo opačný ráz, než by si domácí představovali. Vinou nepřesného verdiktu rozhodčího byl vyloučen Kříž, hráči znervózněli a přiostřilo se. Červenou kartu uviděl o pár minut i Malý (v jeho případě právem) a tím pádem na zvrat už nezbyly síly. Závěr střetnutí byl hodně emotivní.

Branky: P. Malý, Kysilka – Dědič 2, Březina. Rozhodčí: Jelínek. ČK: 1:2 (P. Malý, Kříž – Drábek). Poločas: 1:3. Cerekvice nad Loučnou: Kuta – Vostrčil (77. F. Pražák), Kříž, M. Šeda, Růžek (46. Žukovský), Kysilka (70. Jelínek), Lorenc, R. Pražák, Hovorka, P. Malý (80. F. Pražák), Novotný (32. O. Jetmar).

Další článek o utkání Cerekvice - Horní Ředice, včetně ohlasů z utkání, poskytuje web Fotbalunas.cz (odkaz k článku zde)

Heger Huck 1.B třída, sk. A - 4. kolo, sobota 29.8.2015 od 17:00 hodin

Chroustovice – Cerekvice 4:0

Slavoj srazila na kolena opět brzká inkasovaná branka. Výborně hrající domácí Tomášek vybídl Uhlíře a ten s přehledem zakončil. Do 30. minuty to bylo 3:0, když další góly byly jako přes kopírák po ztrátě míče u lajny, centru do vápna, kde zůstali nepochopitelně nehlídaní hráči, kteří bez problémů skórovali. Chroustovice hosty přehrávaly zejména v agresivitě a nasazení. Druhá půle byla z cerekvické strany lepší, ale prakticky žádnou šanci si Slavoj nevypracoval, naopak po dalším nedůrazu v obraně a špatném vyběhnutí brankáře padl čtvrtý gol do jeho sítě. Domácí ovládli zápas zcela zaslouženě.

Branky: Derka 2, Uhlíř, Komárek. Rozhodčí: Halda. Poločas: 3:0.Cerekvice nad Loučnou: Kuta – Pachta (76. Novotný), Kříž, M. Šeda, Růžek, Vostrčil, R. Pražák, Lorenc, Hovorka (48. Žukovský), P. Malý (80. F. Pražák), Brychta (41. Uher).

Heger Huck 1.B třída, sk. A - 3. kolo, sobota 22.8.2015 od 17:00 hodin

Cerekvice – Hlinsko B 3:1

Úvod utkání patřil domácím. Hned v 7. minutě se také ujali vedení, poté se však hra vyrovnala a zároveň se vyrovnalo i skóre. Přesto do poločasu Slavoj strhnul vedení zpět na svoji stranu. Ve druhé půli drželi hosté častěji míč na svých kopačkách, ale do ničeho vážnějšího se nedostali, naopak Cerekvičtí se snažili těžit z brejkových situací. Jednu z nich využili a zápas poté v poklidu dovedli k zaslouženému vítězství.

Branky: Hovorka, F. Pražák, P. Malý – Veselský. Rozhodčí: Svatoň. Poločas: 2:1. Cerekvice nad Loučnou: Voleský – Pachta, Kříž, M. Šeda, Růžek, Kysilka (55. Lorenc), F. Pražák (66. Vostrčil), Hovorka, Brychta (82. Novotný), R. Šeda (74. Uher), P. Malý (84. J. Kusý).